Skip to main content

Tento svět nepotřebuje hrdiny. Hrdinů jsou plné hřbitovy. Plně postačí lidé, kteří chtějí převzít zodpovědnost za svůj život do vlastních rukou. Pouze to může od základů změnit svět k lepšímu. Nic jiného…

Není na tom ani nic složitého, jen je potřeba začít. A kdy je ta nejvhodnější doba s něčím takovým začít? Právě teď!

To dáš, kousni se. Urvi to. To půjde, zaber. Honíme se a stále se nemůžeme dohonit. Propadli jsem bludu, že úspěšní budeme teprve až to někam dotáhneme, až se někým staneme. Uvěřili jsme, že v úctě nás budou ostatní mít pouze, když budeme mít hodně peněz a majetku. Mnozí dokonce věří, že teprve potom si zaslouží lásku lidí okolo nich. Odsouváme okamžik, kdy budeme konečně spokojeni neustále do budoucnosti. Takový okamžik však stále nepřichází a život nám nevědomky proklouzává mezi prsty.

Dokonalí už jsme. Jako vítězové jsme se už narodili. Jen samotné naše narození je obrovský zázrak a veliké vítězství. Není potřeba dále tlačit na pilu. Stačí prostě jen být, radovat se z toho, že žijeme. Proměňte každý okamžik vašeho života v jednu velikou oslavu. Žijte “nebezpečně” bez plánu a očekávání.

Jedním z největších problémů západního světa je právě skutečnost, že jsme propadli přesvědčení, že musíme mít vše pod kontrolou. Proto tolik lidí nedokáže usnout, proto roste počet lidí majících problémy se spánkem.

Sám jsem problémy se spánkem zoufale řešil. Změny časových pásem, stres z podnikání a další nakumulované drobnosti mě dostali do úzkých a já nemohl usnout nebo jsem se budil uprostřed noci a nemohl až do rána znovu zabrat. Prášky na spaní jsem jako alternativu řešení zavrhoval. Našel jsem si svou cestu, vyzkoušel jí a můj život dostal zcela jinou, téměř pohádkovou dimenzi. Najednou jsem se po letech přistihl při tom, jak jen tak jsem a chce si mi vykřičet do celého světa: “mně je táááák dobře!

Spánek je základním stavebním kamenem spokojeného a úspěšného života. Bez spánku není nic. Zhoršuje se nálada, zdraví a snižuje se výkonnost ve sportu i v práci. Trpí mezilidské vztahy na všech úrovních. Rád vám pomohu vybrousit tento základní kámen to tvaru i lesku diamantu. Spěte jako mimina, spěte, jako když vás do vody hodí!

Pouhé vyladění našeho spánku do optimálního stavu na sebe nabalí další příjemné benefity, které člověk na první dojem se spánkem ani nespojuje. Zlepšením spánku můžete ušetřit peníze. Získáte pevnější zdraví. Cesta k lepšímu spánku může přinést benefit i v podobě hubnutí. Nevěříte? Přijďte se přesvědčit na některý můj workshop nebo si rovnou domluvte osobní setkání.

Formou koučování a mentoringu zlepším nejenom váš spánek,
ale dokážu přispět i ke zlepšení dalších aspektů života.

Vydejte se na cestu, která vede ke spokojenému a zdravému životu. Pokud marně toužíte zažít ten pocit, kdy je vám prostě a jednoduše hodně dobře, jsem tu pro vás a rád vám pomohu. Stačí, když sami budete chtít žít život bez zbytečných limitů.

Spánek je jen základ a mě zajímala spousta dalších možností, jako žít lépe a spokojeně.
Jak být zdravý a v plné síle se dožít požehnaného věku.

Mám za sebou školy koučinku, osobní zkušenosti s pobyty ve tmě a tzv. terapií tmou. Roky různých chladových terapií, které se mi náramně osvědčily. Dechová cvičení a spoustu jednoduchých zázraků, které obohatili a zkvalitnili můj vlastní život. To vše se dá jednoduše začlenit do našich životů, vybrat si cestu šitou každému z nás na míru a pak si to vše užívat a neustále vylepšovat a zdokonalovat. Je to běh na delší trať, ale pokud máte rádi sami sebe, rozhodně to nebude ztráta času. Myslím, že něco takového každý sám sobě dlužíme. Může to znít jako klišé, ale asi nejvíce to na cestě k sebeobjevování a sebezdokonalování pasuje – sky is the limit (hranice v tomto případě neexistují). Pamatujte, že překážky a obtíže jsou příležitostmi k růstu. I bolest a nemoc může být požehnáním, které nasměruje náš život správných směrem. Vše je jen na nás samotných. Jen my sami jsme architekty našeho života!

NABÍDKA SLUŽEB

Objednávky přijímám telefonicky (602 108 208) nebo e-mailem mart.eslem@marteslem.cz

Praktický workshop Lepší spánek.
Spěte jako nemluvně aneb cesta do spánkového ráje 

  • Optimální počet účastníků 15 osob.
  • Cena workshopu od 450 Kč za osobu.
  • Finální cena dohodou v závislosti na počtu osob,
    dojezdové vzdálenosti, času a lokality konání atd.

Koučování a mentoring se zaměřením
na zlepšení kvality spánku, zdraví a spokojenosti

  • Osobní setkání nebo on-line sezení.
  • Základní cena 726 Kč za hodinu (60 minut).
  • První seznamovací sezení může trvat až 90 minut při zachování základní ceny.
    Navýšení základní ceny dohodou v závislosti na dojezdové vzdálenosti.